Kawasaki VN 800 Classic
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Kawasaki VN 800 Classic 2005
Motor a pohon
| Výkon motoru | 55 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 805 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1600 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 715 mm |
| Suchá hmotnost | 235 kg |
| Objem palivové nádrže | 15 l |
| Maximální rychlost | 160 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Kawasaki VN 800 Classic
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
FAQ Kawasaki VN 800 Classic
- Jaká je současná tržní cena Kawasaki VN 800 Classic?
- Současná tržní cena Kawasaki VN 800 Classic, rok výroby 2000, je 106 780 CZK s průměrně najetými 40 026 km.
- Který je lepší? Kawasaki VN 800 Classic nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Kawasaki VN 800 Classic?
- V porovnání s jinými motocykly Chopper/Cruiser je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Kawasaki VN 800 Classic.
- Jak stabilní je cena použitého Kawasaki VN 800 Classic? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2007 byla stabilita ceny Kawasaki VN 800 Classic normální v porovnání s jinými motocykly Chopper/Cruiser. Cenový trend byl -3% v prvním roce.
- Jak je populární Kawasaki VN 800 Classic?
- Na trhu je po Kawasaki VN 800 Classic velmi vysoká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.






















